• Dailies Total 1
Dailies Total 1
Ürün Kodu : Dailies Total 1       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
******** 6 KUTU AL 761,04 TL ÖDE ********
139.90 TL   Kdv Dahil
Dailies Total 1, ilk ve tek değişken su içerikli günlük kontakt lens olma özelliğini taşımaktadır. Yüzeyde yer alan su içeriği ile kayganlık ve nemlilik sağlamaktadır.
Ücretsiz Kargo
DİA
BC
SPH
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Dailies Total 1


Dailies Total 1, ilk ve tek değişken su içerikli günlük kontakt lens olma özelliğini taşımaktadır. Yüzeyde yer alan su içeriği ile kayganlık ve nemlilik sağlamaktadır. Merkezinde bulunan düşük su içeriği ile kullanım esnasında yüksek oksijen geçirgenliği sağlamaktadır. İçerdiği özel yumuşak ve kayganlık sağlayan tasarımı nedeniyle kullanımda gözlerde varlığı hissedilmemektedir. Rahat ve kolay bir kullanım imkanı tanımaktadır.

Gün boyunca en yüksek performans ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kullanım süresi 24 saattir. Günlük kullanıma uygundur ve kullanılan süre aşılmadan lens gözden çıkarılmalıdır. Belirtilen süreden daha uzun süre kullanılmamalıdır. Uzun süreli kullanım için uygun değildir. Lens kullanım süreleri alanında uzman bir doktor tarafından belirlenmelidir.

Alcon tarafından üretimi gerçekleştirilen Dailies Total 1 kontakt lenslerde su içeriği %33 oranındadır. Lens merkezinden dışa doğru su içeriği %33’den %80’e kadar çıkmaktadır. Yenilikçi tasarımı ile gözlerinde lensin varlığını hissetmek istemeye kişiler için konforlu bir kullanım sağlamaktadır. 6 kat fazla nefes alma özelliğine sahiptir.

Saydam ve yumuşak kontakt lenslerin seçenekleri arasında renkli olma özelliği bulunmamaktadır. Gün başladığı andan son ana kadar rahat bir kullanım sağlar. Gözlerde herhangi bir kızarıklık, yanma, tahriş ya da kaşınma var ise lens kullanımına ara verilmelidir.

DAILIES TOTAL 1 PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Günlük

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Delefilcon A

Su içeriği

% 80

Merkez kalınlığı

0,09 mm    @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

156 dk/t        @ -3.00 d

Çap

14,10 mm

Temel eğri

8,50 mm

Siferik güç ( sph )

-0.50D den   -6.00D ye (0.25D aralıklarla)
+0.50 DEN   +6.00D YE (0.25D ARALIKLARLA)

-6,00D den  -10,00D ye (0,50D aralıklarla)

Renk

şeffaf

Ambalaj

30 blister / kutu


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?