• Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal
Ürün Kodu : Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal (uzak-yakın)       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
149.90 TL   Kdv Dahil
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal lensler Alcon firması tarafından üretilmektedir. Uzak, yakın ve orta olmak üzere tüm mesafelerde net bir görüş sağlamaktadır.
Ücretsiz Kargo
DİA
BC
SPH
ADD
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal lensler Alcon firması tarafından üretilmektedir. Uzak, yakın ve orta olmak üzere tüm mesafelerde net bir görüş sağlamaktadır. Her mesafe için yüksek performans gösteren Dailies Aqua Comfort Plus, her göz kırpmada ferahlık sağlayacak bir tasarımla üretilmektedir.

Kullanım esnasında göz kırpma sırasında ferahlık sağlaması için içerisinde HPMC, PEG ve PVA gibi nemlendirici ajanları bulundurur. Nemlendirici olma özelliğini buradan sağlamaktadır. Gün içinde kullanımlarda bu özelliği nedeniyle, gözde kuruma olmasını önlemektedir. Özellikle sık lens kullanımında göz kuruluğu meydana gelmektedir. Alcon tarafından üretilen kontakt lenslerde bu sorun önlenmektedir. Gözler, lens kullanımı süresinde ferah ve net bir görüş elde etmektedir.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal, günlük olarak kullan at özelliğine sahip kontakt lenslerdir. Precision profile tasarımı ile üretilen lensler, uzak görüşte bir bozulma olmadan hızlı bir şekilde yakın görüşü de iyileştirmektedir. Tüm mesafelerde yumuşak ve kesintisiz bir şekilde geçiş sunmaktadır. Her göz kırpmada, içerisinde bulunan nemlendirici, ajanlar aktifleşir ve salınır.

Nemlendirici özelliği sayesinde gün boyu gözlerde ferahlık sağlamaktadır. Günlük hayatta tüm aktiviteler esnasında yüksek performans gösterir. Kontakt lensler sadece günlük kullanıma uygun olup, kullanım süresi aşılmadan atılmalıdır. Süresi geçtiğinde lens kullanımına devam etmek doğru değildir. Lens kullanımı ve süresi için uzman bir doktora danışmalısınız.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS MULTIFOCALPARAMETRE BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Günlük Kullan-At

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Nefilcon A

Su içeriği

% 69

Merkez kalınlığı

0,10 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

110 dk/t     @ -3.00 d

Çap

14,00 mm

Temel eğri

8,70 mm

Siferik güç ( sph )

-0,00D den   -10,00D ye (0.25D aralıklarla)


+0,25D den  +6.00D ye (0.25D aralıklarla)

Adisyon

Düşük / orta / yüksek

Renk

şeffafAmbalaj

30 blister / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?