• Air Optix for Astigmatism
Air Optix for Astigmatism
Ürün Kodu : Air Optix for Astigmatism       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
139.90 TL   Kdv Dahil
Air Optix for Astigmatism, Silikon hidrojel malzemelerden üretilmiş, yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir lenslerdir. Astigmalı göz kusurlarının düzeltilmesinde iadel bir lensdir.
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
Ücretsiz Kargo
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism kontakt lensler, yüksek derecede göz ile uyumludur. Kullanımı esnasında göz kırpma mekanizması ile beraber çalışmaktadır. Torik lensler, göz kapağının hareketiyle uyum sağlayarak stabilite noktasını birleştirir ve tutarlı bir görüş sağlar. Alcon üretici firması tarafından üretilen lensler, %33 su içeriğine sahiptir.

Oksijen geçirgenliği de yüksek olan air optix for astigmatism lenslerin kullanımı rahat ve konforludur. Lensler ön ve arka yüzeyinde Aspheric tasarımı ile üretilmektedir. Bu özellik sayesinde daha keskin ve net bir görüş sağlamaktadır. Günlük hayatta krem ya da kozmetik ürünleri lens yüzeyinde kalıntılar bırakmaktadır. Plazma yüzey kaplamasına sahip olması nedeniyle yüzeyde oluşacak birikintileri engellemektedir.

Silikon hidrojel malzemelerden üretilmiş olan Air Optix for Astigmatism kontakt lensler, yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde 6 gün gibi uzun süreli kullanıma uygundur. Ancak uzman doktorunuza görünmeden bu sürede lensinizi kullanmayın. Lens kullanım süresini en doğru şekilde göz doktorunuz belirleyecektir. Her durumda kişilerin uzun süreli lens kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bazı durumlarda günlük olarak lenslerin çıkarılması gerekmektedir.

Air Optix lensler 30 günlük kullanıma uygundur. Lens süresi bittiğinde, lensler atılmalıdır. Gözlerde enfeksiyon ya da kızarıklık, yanma gibi şikayetler var ise; lens kullanılmamalıdır. Gözler tedavi edildikten sonra lens kullanımına uzman göz doktorunun talimatlarına göre devam edilmelidir.

Air Optix astigmalı en ucuz lens fiyatı ile sitemizden online sipariş verebilirsiniz. Air optix toric kullanıcılarına net bir gürüş ve konfor sunmaktadır. Air optix lens çeşitlerini ve tüm kontakt lens markalarını sitemizde görebilirsiniz.

AIR OPTIX FOR ASTIGMATISM PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık Kullanım

Kullanım şekli

Uzun süreli

Materyal

Lotrafilcon b

Su içeriği

% 33

Merkez kalınlığı

0,102 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

110 dk/t       @ -3.00 d

Çap

14,50 mm

Temel eğri

8,70 mm

Siferik güç ( sph )

-0.50D den   -6.00D ye (0.25D aralıklarla)

-6,00D den   -10,00D ye (0,50D aralıklarla)

+0,25D den  +6.00D ye (0.25D aralıklarla)

Silindirik güç ( cly )

-0,75 / -1,25 / -1,75 / -2,25

Aks

0° den 180° e (10° lik artışlarla)

Renk

şeffaf

Ambalaj

6 blister / kutu

 

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?