• Air Optix colors Numaralı
Air Optix colors Numaralı
Ürün Kodu : Air Optix colors Numaralı       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
87.90 TL   Kdv Dahil
Air Optix Colors numaralı, 3’ü bir arada renk teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji ile renk kontakt lens içerisine hapsedilir ve kullanımda doğal bir görüntü olması için göz rengiyle karışır.
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
Ücretsiz Kargo
DİA
BC
SPH
RENK
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ

Air Optix colors Numaralı

Air Optix Colors numaralı, 3’ü bir arada renk teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji ile renk kontakt lens içerisine hapsedilir ve kullanımda doğal bir görüntü olması için göz rengiyle karışır. Lens kullanımı esnasında sürekli olarak konfor sağlanmaktadır. Lenslerin üretim aşamasında kullanılan teknoloji ilk defa burada kullanılmıştır.

Dünyanın ilk silikon hidrojel renkli lensi olma özelliğini taşımaktadır. Özel teknoloji ürünü olan Air Optix lensler, gözlerde rahatlığı ve nefes almayı sağlamaktadır.  Kontakt lensler sadece yakın veya uzağı görememe sorunu olan kişiler tarafından kullanılmalıdır. Lensler 30 günlük periyotlarla değiştirilmelidir. Aylık kullanım için üretilmiş olan bu lensleri 30 günden fazla kullanmak sağlıklı olmayacaktır.

Air Optix Colors numaralı kontakt lens seçenekleri; yumuşak ve ışıltılı renkler olmak üzere toplamda 9 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yumuşak renkler grubunda; ela, mavi, yeşil, gri, kahverengi seçenekleri vardır. Işıltılı renkler grubunda ise; bal rengi, parlak mavi, zümrüt yeşil ve gümüş gri seçeneklerine sahiptir.

Air Optix lens kutusu içerisinde 2 adet blister vardır. Numaralı olan bu kontakt lensler; iki göz numarası farklı ise iki ayrı kutu olarak alınmalıdır. Gözlerin sağlığında bir sorun olmayan kişiler bu lensi tercih etmemelidir. Numarasız lensleri tercih etmelidir. Gözlerde herhangi bir alerji, kızarıklık gibi problemler var ise; lens kullanımından önce biz uzmana danışmalısınız. Gözlerde var olan problem halledilmeden, lens kullanımına başlanmamalıdır.

AIR OPTIX COLORS LENS PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık Kullanım

Kullanım şekli

Uzun süreli

Materyal

Lotrafilcon B

Su içeriği

% 33

Merkez kalınlığı

0,08 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

110 dk/t       @ -3.00 d

Çap

14,20 mm

Temel eğri

8,60 mm

Siferik güç ( sph )

-0.00d den   -6.00d ye (0.25d artışlarla)

-6,00d den   -8,00d ye (0,50d artışlarla)

+0.25d den  +6.00d ye kadar (0,25 artışlarla)

Renk

Hareli / renkli

Ambalaj

2 adet / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?