• ACUVUE OASYS FOR ASTİGMATİSM
ACUVUE OASYS FOR ASTİGMATİSM
Ürün Kodu : ACUVUE OASYS FOR ASTİGMATİSM       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  JOHNSON&JOHNSON
129.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 126.00 TL (3 %)
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+
* Türkiyedeki yasal düzenlemelere göre kontakt lensler reçete ile satılmaktadır.  lütfen reçetenizi info@gozlukmarka.com adresine

gönderebilirsiniz yada yukarıdan dosya yükle diyerek ekleyebilirsiniz. (reçetelerde doktor kaşesi, tarih ve protokol olmalıdır. reçeteler 1 yıl geçerlidir.)


Tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. www.gozlukmarka.com olarak vizyon optik unvanıyla Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR®
Plus ile gün sonunda bile lens yokmuş hissiyle tanışın!
Acuvue Oasys marka lensin 8.8 BC (temel eğri) değeri, özel yapısı sayesinde 8.8 ile 9.1 aralığındaki tüm BC değerlerine uyum sağlayabilmektedir. Göz hekiminize danışınız.

HYDRACLEAR® Plus Kontakt lens monomerine karıştırılan ıslatıcı ajan sayesinde kontakt lensleriniz gözlerinizi gün boyu nemli tutar. Kontakt lense bağlı göz kuruluğunu ortadan kaldırır. Gün sonunda kontakt lensiniz rahatlığından bir şey kaybetmez.

Tüm diyoptrilerde %99 stok bulunan ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus'ı uzağı görememe (miyop) ve yakını görememe (hipermetrop) düzeltmeleri için tercih edebilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
oasyslensjohnsonaqua oasys
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?