• ACUVUE OASYS
ACUVUE OASYS
Ürün Kodu : ACUVUE OASYS       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  JOHNSON&JOHNSON
99.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 96.90 TL (3 %)
DİA
BC
SPH
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

* Türkiyedeki yasal düzenlemelere göre kontakt lensler reçete ile satılmaktadır.  lütfen reçetenizi info@gozlukmarka.com adresine gönderebilirsiniz yada yukarıdan dosya yükle diyerek ekleyebilirsiniz. (reçetelerde doktor kaşesi, tarih ve protokol olmalıdır. reçeteler 1 yıl geçerlidir.)

Tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. www.gozlukmarka.com olarak vizyon optik unvanıyla Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

Acuvue Oasys Ürün Özellikleri

Johnson & Johnson Acuvue Oasys Hydraclear Plus teknik özellikleri yanında göz sağlığınıza katkılarıyla ön plana çıkan aylık replasman kontakt lens ürünüdür. Sahip olduğu teknoloji Oasys’in daha fazla nemlenme kapasitesiyle yüksek su tutma özelliğinin faydası olan ıslanılabilirlik konforlu kullanım imkanı sunmaktadır. Göz yaşı sıvısı uyumu, oksijen aktarımı ve UV blokajı sayesinde lens konforu arttırılmıştır.

İki temel eğri seçeneğiyle 8.40 ve 8.80 Bc korneal uyumu hedefleyen Acuvue Oasys Oasys Hydraclear Plus lenslerini satın almadan önce mutlaka göz doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Avrupa ve Amerika’da göz sağlığı açısından bir çifti 15 gün kullanılması FDA tarafından onaylanan ürünün Türkiye’de bazı bilinçsiz satıcılar tarafından 30 gün kullanılabilir önerisiyle satılması doğru olmadığından tüketicilerin yanlış bilgilendirmelere karşı dikkatli olması gerektiğini önemle hatırlatırız.

Acuvue Oasys Dezavantajları
Tek dia’da 14,00 mm üretilmesi
Gece yatılır genellemesiyle satışa sunulması (Korneal durumların gözardı edilmesi)

Acuvue Oasys Avantajları
6 geceye kadar esnek kullanım
0.007 merkez kalınlığı
İki temel eğri seçeneğiyle bireysel uyum
Su tutma sayesinde gün boyu nemi muhafaza etmesi
Zararlı ışınları süzen UV filtresi

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
oasyslensjohnson
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?